Kustības saraksti

  • Mobilā versija

    JAS maršrutu autobusi un kustības saraksti pieejami mobilajās ierīcēs – tiešsaistē

  • Datora versija

    JAS maršrutu autobusi un kustības saraksti pieejami datoriem un planšetēm

  • Braukšanas maksas atvieglojumi

    Kādām pasažieru grupām tiek piešķirti braukšanas maksas atvieglojumi SIA “ Jūrmalas autobusu satiksme” sabiedriskajā transportā?

Aktuālie paziņojumi

Jūrmalas autobusu satiksme” aicina novērtēt pasažieru pārvadājumu pakalpojumus

SIA “Jūrmalas Autobusu satiksme” no 15. maija līdz 31. maijam rīko Jūrmalas autobusu pasažieru aptauju. Pasažieru atsauksmes ir būtiskas, lai palīdzētu uzlabot sniegto pasažieru pārvadājumu pakalpojumu kvalitāti, pieejamību, autobusuietilpību un autobusu satiksmes sinhronizāciju ar vilcienu kustību, kā arī citus aspektus. SIA “Jūrmalas autobusu satiksme”, izmantojot moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas,pasažieru pārvadājumos ar autobusiem ir ieviesusi vairākus […]

No 1. aprīļa ir mainīts pieturas nosaukums 3. autobusa maršrutā!

Jūrmalas valstspilsētas administrācija informē, ka pamatojoties uz 2024. gada 27. februāra Centrālās administrācijas rīkojumu Nr. 1-14/2024/64 Par pieturvietas nosaukuma maiņu Jūrmalas valstspilsētas maršrutu tīklā ar 2024. gada 1. aprīli ir veikusi 3. autobusa maršruta pieturvietas nosaukuma maiņu no “Dārzkopības vidusskola” uz “Bulduru Tehnikums”, kur tika uzstādīta jauna pieturvietas zīme.

Rīt, 7. jūnijā, tehnisku iemeslu dēļ tiks atcelti vairāki reisi

Rīt, 7. jūnijā, tehnisku iemeslu dēļ, tiek atcelti reisi pa 4.maršrutu “Slokas stacija-Bulduri” plkst. 07.47, 08.50, 09.38, 12.05 un maršruta virzienā “Bulduri-Slokas stacija” plkst. 08.45, 09.45, 10.35, 12.55. Atvainojamies pasažieriem par radītajām neērtībām!

Rīt. 6. jūnijā, tehnisku iemeslu dēļ, ir atcelti sekojoši reisi

Tehnisku iemeslu dēļ, tiek atcelti reisi pa 4.maršrutu plkst. 08.50, 12.05 Slokas stacija-Bulduri, plkst. 09.45 un  12.55. Atvainojamies par radītajām neērtībām!

Šodien tehnisku iemeslu dēļ, tiks atcelti divi reisi pa 4. maršrutu

Šodien, tehnisku iemeslu dēļ, ir atcelti divi reisi pa 4. maršrutu, plkst. 13.04 Slokas stacija-Bulduri un plkst. 13.53 Bulduri-Slokas stacija. Atvainojamies par radītajām neērtībām pasažieriem!