Jauni brauciena un abonementa biļešu tarifi

SIA “Jūrmalas Autobusu satiksme” informē, ka saskaņā ar šī gada 27. jūnija Jūrmalas valstspilsētas domes lēmumu Nr. 291 “Par sabiedriskā transporta braukšanas maksas tarifu Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības maršrutu tīkla pilsētas nozīmes maršrutos”, tika apstiprināts jauns sabiedriskā transporta braukšanas maksas tarifs.

Jaunie brauciena un abonementa biļešu tarifi stāsies spēkā no 2024. gada 1. augusta.

Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības sabiedriskā transporta 5. maršruts “Bulduri – Ķemeru stacija” noteikts kā paaugstināta servisa pārvadājums.

Saskaņā ar Lēmumu Nr. 291 no šī gada 1. augusta sabiedriskā transporta braukšanas maksas tarifi Jūrmalas valstspilsētas maršrutu tīkla pilsētas nozīmes maršrutos ir šādi:

  • 1 (viena) brauciena biļete maksās 0,90 euro;
  • paaugstināta servisa pārvadājuma 1 (viena) brauciena biļete maksās 1,10 euro;
  • abonementa biļete mēnesim, bez laika ierobežojuma, maksās 22,60 euro;
  • 1 (viena) brauciena bagāžas pārvadāšanas biļete maksās 0,90 euro;
  • 1 (viena) brauciena dzīvnieku pārvadāšanas biļete maksās 0,90 euro.

Aicinām pasažierus pievērst uzmanību gaidāmajām izmaiņām, kas stāsies spēkā no šī gada 1. augusta!

Jūrmalas autobusu satiksme” aicina novērtēt pasažieru pārvadājumu pakalpojumus

SIA “Jūrmalas Autobusu satiksme” no 15. maija līdz 31. maijam rīko Jūrmalas autobusu pasažieru aptauju. Pasažieru atsauksmes ir būtiskas, lai palīdzētu uzlabot sniegto pasažieru pārvadājumu pakalpojumu kvalitāti, pieejamību, autobusuietilpību un autobusu satiksmes sinhronizāciju ar vilcienu kustību, kā arī citus aspektus.

SIA “Jūrmalas autobusu satiksme”, izmantojot moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas,pasažieru pārvadājumos ar autobusiem ir ieviesusi vairākus uzlabojumus: izstrādājusi mobilo lietotni “jurmalassatiksme”, bezkontakta norēķinu iespējas autobusos, iespēju sekot līdzi autobusu un minibusu kustībai un atrašanās vietai reāllaikā un sadarbībā ar “Google Maps” nodrošināta braucienu ērta plānošana, tostarp ar pārsēšanās iespējām.

Šogad aptaujā tiks noskaidrots Jūrmalas iedzīvotāju viedoklis: vai un cik bieži jūrmalnieki izmanto moderno tehnoloģiju piedāvātās iespējas un braucienu plānošanu, vai pasažieri ir apmierināti ar reisu biežumu, autobusu ietilpību, vai jūrmalniekiem būtu interese iegādāties biļetes un reģistrēt braucienu, izmantojot QR kodu, kas ir “Jūrmalas autobusu satiksmes” nākotnes iniciatīva.

Jūrmalnieki aicināti aizpildīt aptauju elektroniski, tā ir pieejama šeit: https://ej.uz/smeg.Tāpat iedzīvotāji varēs elektroniski aizpildīt anketu tīmekļvietnē www.jurmala.lv.

 

No 1. aprīļa ir mainīts pieturas nosaukums 3. autobusa maršrutā!

Jūrmalas valstspilsētas administrācija informē, ka pamatojoties uz 2024. gada 27. februāra Centrālās administrācijas rīkojumu Nr. 1-14/2024/64 Par pieturvietas nosaukuma maiņu Jūrmalas valstspilsētas maršrutu tīklā ar 2024. gada 1. aprīli ir veikusi 3. autobusa maršruta pieturvietas nosaukuma maiņu no “Dārzkopības vidusskola” uz “Bulduru Tehnikums”, kur tika uzstādīta jauna pieturvietas zīme.

No 15. janvāra būs izmaiņas trīs JAS autobusu maršrutos

No šī gada 15. janvāra trīs Jūrmalas pilsētas maršrutos tiks veiktas izmaiņas, lai reisus pielāgotu vilcienu pienākšanas un attiešanas laikiem:

1. autobusa maršrutā “Buļluciems – Bulduri” darbadienās būs izmaiņas atiešanas laikos, lai salāgotu ar vilciena atiešanas un pienākšanas laikiem.

7. autobusa maršrutā “Priedaine – SIVA Koledža” darbadienās būs izmaiņas pirmajos divos rīta reisos no Priedaines, lai salāgotu ar vilciena atiešanas laikiem.

5. autobusa maršrutā “Bulduri – Ķemeru stacija” darbadienās būs izmaiņas pirmajā rīta reisā no pieturvietas “Kauguru vidusskola” 05.20, turpmāk autobuss aties plkst. 05.10

Aicinām pasažierus pievērst uzmanību gaidāmajām izmaiņām!

Svētku brīvdienās JAS autobusi kursēs pēc brīvdienu kustību sarakstiem

No šī gada 23. decembra līdz 1. janvārim SIA “Jūrmalas Autobusu satiksme” autobusi Ziemassvētku un Jaungada svētku dienās kursēs pēc brīvdienu kustību grafika. Aicinām pasažierus pirms plānotā brauciena pārbaudīt informāciju par konkrēto reisu un tā izpildi!

Svētku brīvdienās JAS autobusi kursēs pēc brīvdienu kustību grafika.

Ziemassvētku brīvdienās no 23. decembra līdz nākamā 1. janvārim “Jūrmalas Autobusu Satiksme”(JAS) autobusi kursēs pēc brīvdienu grafika. Aicinām pasažierus pirms plānotā brauciena pārbaudīt kustību sarakstu, lai pārliecinātos, ka konkrētais reiss tiks izpildīts.

Rīt, 7. jūnijā, tehnisku iemeslu dēļ tiks atcelti vairāki reisi

Rīt, 7. jūnijā, tehnisku iemeslu dēļ, tiek atcelti reisi pa 4.maršrutu “Slokas stacija-Bulduri” plkst. 07.47, 08.50, 09.38, 12.05 un maršruta virzienā “Bulduri-Slokas stacija” plkst. 08.45, 09.45, 10.35, 12.55.

Atvainojamies pasažieriem par radītajām neērtībām!

Rīt. 6. jūnijā, tehnisku iemeslu dēļ, ir atcelti sekojoši reisi

Tehnisku iemeslu dēļ, tiek atcelti reisi pa 4.maršrutu plkst. 08.50, 12.05 Slokas stacija-Bulduri, plkst. 09.45 un  12.55.

Atvainojamies par radītajām neērtībām!

Šodien tehnisku iemeslu dēļ, tiks atcelti divi reisi pa 4. maršrutu

Šodien, tehnisku iemeslu dēļ, ir atcelti divi reisi pa 4. maršrutu, plkst. 13.04 Slokas stacija-Bulduri un plkst. 13.53 Bulduri-Slokas stacija.

Atvainojamies par radītajām neērtībām pasažieriem!

No 1. jūnija JAS autobusi kursēs pēc vasaras sezonas kustību sarakstiem

Jūrmalas autobusu satiksme informē, ka no šodienas, 1. jūnija Jūrmalas pilsētas maršrutos autobusi kursēs pēc vasaras sezonas kustību sarakstiem. Aicinām pasažierus pievērst uzmanību!