Jūrmalas pilsētā testa režīmā sāk kursēt pirmais elektroautobuss

No šī gada 28. jūnija līdz 5. jūlijam Jūrmalas autobusu satiksme (JAS) maršrutos, pirmo reizi Jūrmalas pilsētas vēsturē, sāks kursēt elektroautobuss – Solaris Urbino U12 Electric.

Domājot par jaunu autobusu iegādi, kas ir videi draudzīgāki un ērtāki pasažieru pārvadāšanai, JAS ir uzsācis jauna – pilsētas autobusa testēšanu. Polijā ražotajam Solaris Urbino U12 Electric autobusā ir 30 sēdvietas un 45 stāvvietas. Šī būs unikāla iespēja Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem, novērtēt jauno elektroautobusu, jo  tas brauks katru dienu citā maršrutā.

Jaunajā autobusā ir īpaša vieta – ratiņu – pasažieriem ar kustību traucējumiem un vecākiem ar bērnu ratiņiem. Pagaidām elektroautobuss kursēs septiņas dienas dažādos maršrutos. Lai gan autobuss Jūrmalas pilsētas maršrutos, brauks tikai noteiktu laiku, visiem pasažieriem ir jāiegādājas biļetes braucienam kā līdz šim.

 

Par SIA “Jūrmalas autobusu satiksme”

SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” sabiedriskā transporta pakalpojumus Jūrmalas pilsētā nodrošina kopš 1958. gada. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus  9 Jūrmalas pilsētas maršrutos.