Atjaunos 7. maršrutu “Priedaine-SIVA koledža”

Jūrmalas pilsētas dome, uzklausot iedzīvotāju izteiktos priekšlikumus par sabiedriskā transporta pakalpojumu uzlabošanu, atjaunos iepriekš esošo 7. maršrutu “Priedaine-SIVA koledža”, lai nodrošinātu sabiedriskā transporta pieejamību un uzlabotu iedzīvotāju mobilitātes iespējas.

Sākot ar 1. jūniju laika posmā no plkst. 7.55 līdz plkst. 18.24 maršrutā tiks izpildīti pavisam 18 reisi. Vēlāk vakara stundās pēc plkst. 19.00 kursēs pagarinātais 1. maršruts “Buļļuciems-Priedaine”, kur, kā līdz šim, būs jāveic pārsēšanās. Sakarā ar 7. autobusa maršruta atklāšanu, tiks veiktas izmaiņas 1. autobusa maršruta “Buļļuciems – Bulduri” nosaukumā, kā arī veiktas  izmaiņas kustības sarakstā.

Tāpat no 1. jūnija spēkā stāsies izmaiņas darba dienās un brīvdienās 4. un 5. autobusu maršruta kustības sarakstos,savukārt 3. un 6.autobusu maršruta sarakstos tiks veiktas nelielas korekcijas reisu atiešanas laikos.

2018. gada sākumā tika veiktas būtiskas izmaiņas pilsētas nozīmes autobusa kustības maršrutos un laika grafikā, veicot gan maršrutu kustības korekcijas, to numerācijas un nosaukumu maiņu, kā arī koriģējot laika grafiku.

Pēc izmaiņu stāšanās spēkā tika saņemti iedzīvotāju priekšlikumi par nepieciešamību koriģēt spēkā esošo kustības maršrutu un  laika grafiku. Lai uzlabotu sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitāti un padarītu sabiedrisko transportu pieejamu visiem Jūrmalas iedzīvotājiem, Jūrmalas pilsētas dome tikās ar iedzīvotajiem un SIA “Jūrmalas autobusu satiksme”, lai nonāktu pie iedzīvotājiem visizdevīgākā varianta sabiedriskā transporta pakalpojumu pieejamības nodrošināšanai.

Vairāki no izteiktajiem priekšlikumiem tika iekļauti izmaiņās iepriekš, tomēr vairākkārtēju tikšanos laikā tika noskaidrots, ka, lai nodrošinātu pilnvērtīgu iespēju Priedaines iedzīvotājiem nokļūt uz pilsētas centrālo daļu, ir nepieciešams maršruts, kas savieno Priedaini ar pilsētas centrālo daļu.

Ņemot vērā, ka tiek veiktas būtiskas izmaiņas maršrutos, aicinām iedzīvotājus pievērst uzmanību autobusu kustības laika grafikam un tā izmaiņām. Autobusu kustības saraksti atrodami pieturvietās un ir publicēti SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” mājaslapā https://www.jurmalassatiksme.lv/lv/kustibu-saraksts/.