JAS maršrutu autobusi un kustības saraksti pieejami mobilajās ierīcēs – tiešsaistē

No šodienas “Jūrmalas autobusu satiksme” (JAS) pasažieriem piedāvā interneta vietnes www.jurmalassatiksme.lv mobilo versiju, kas pielāgota izmantošanai viedtālruņos. JAS pasažieri mobilajās ierīcēs, tiešsaistē, varēs sekot līdzi autobusu atrašanās vietai visos maršrutos.

Interneta vietnes www.jurmalassatiksme.lv mobilā versija paver plašas izmantošanas iespējas. Pasažieri savos viedtālruņos, planšetēs varēs sekot līdzi autobusa atrašanās vietai tiešsaistē, kā arī apskatīt maršrutus, kustības sarakstus, un saplānot maršrutu pat ar pārsēšanos. Turklāt klienti varēs saglabāt visbiežāk izmantotos maršrutus ar atiešanas laikiem grāmatzīmēs, lai tie ir ātri pieejami jebkurā vietā.

“Mums ir patiess prieks, ka esam viena no retajām Latvijas pilsētām, kas saviem pasažieriem piedāvā apskatīt maršrutus un kustības sarakstus mobilajā versijā, izmantojot moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas. Tas būtiski atvieglos pasažieru ikdienu, plānojot braucienus ar JAS sabiedrisko transportu Jūrmalas pilsētā. Ceru, ka mūsu klienti novērtēs mobilās versijas vienkāršo platformu, ērto lietošanu un piedāvātās funkcijas, kļūstot par mūsu klientu sabiedroto ikdienā, izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojumus,” saka SIA “Jūrmalas autobusu satiksmes izpilddirektors Jevgēņijs Ļegostajevs.

Mobilā versija viedtālruņiem ir pieejama interneta vietnē: m.marsruti.lv/jurmala, savukārt datoriem un planšetēm –www.marsruti.lv/jurmala.

 

Par “Jūrmalas autobusu satiksme”

SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” sabiedriskā transporta pakalpojumus Jūrmalas pilsētā nodrošina kopš 1958. gada. Šobrīd 9 pilsētas maršrutos kursē 23 autobusi un minibusi.