Šajās brīvdienās Jūrmalā norisināsies Jūrmalas krāsu skrējiens

No 17. augusta plkst. 16:00 līdz 18. augusta plkst. 16:00 “Jūrmalas autobusu satiksme” 3., 4. un 5. autobusu maršrutā tiks veiktas izmaiņas, jo pilsētā norisināsies ikgadējais Jūrmalas krāsu skrējiens.

3. maršruta autobusi Kauguru virzienā no galapunkta “Bulduru stacija” kursēs pa maršrutu līdz Skolas ielai, tālāk pa Skolas ielu un Talsu šoseju, pieturot pieturvietās “Nometņu iela” un “Kauguru vidusskola” līdz galapunktam “Ganību iela”.

4. maršruta autobusi Bulduru virzienā no galapunkta “Slokas stacija” kursēs pa Tallinas ielu, Tirzas ielu, Skolas ielu un Talsu šoseju, pieturot pieturvietās “Nometņu iela” un “Kauguru vidusskola” un pēc tam turpinot ceļu pa maršrutu.

5. maršruta autobusi Ķemeru stacijas un Kauguru vidusskolas virzienā kursēs pa maršrutu līdz Talsu šosejai, tālāk pa Skolas ielu, Satiksmes ielu līdz Slokas stacijai, pēc tam pa Satiksmes ielu, Slokas ielu un tālāk pa maršrutu. Bulduru virzienā autobusi kursēs pa maršrutu līdz Slokas stacijai, tālāk pa Satiksmes ielu, Skolas ielu, Talsu šoseju un tālāk pa maršrutu.

Norādītājā laikā JAS autobusi nepieturēs un neuzņēms pasažierus šādās pieturās – “Tirgus”, “TC “Līgo””, “Lauku iela”, “Jurģu iela”, Lēdurgas iela un “RIMI “Lielupe””.
“Jūrmalas autobusu satiksme” atvainojas pasažieriem par sagādātajām neērtībām.